top of page

ÇÖZÜMLERİMİZ

İlaç sektörü ve laboratuvar odaklı olarak, sizlere ve yaşadığınız sorunlara özel teknolojik ve yaratıcı çözümler sunmaktayız. Son yazılım teknolojilerini titizlikle uzmanı olduğumuz laboratuvar ortamınıza uyarlıyor ve işleyişinizi daha verimli ve sistematik hale getiriyoruz. Hem GMP uyumlu hem de verimli çalışmak artık hayal değil!

managelogo.png
Prosthetic Hand
Adam Hands On Klavye
Manage
Laboratuvar Yönetim Sistemi

​​

Manage Laboratuvar Yönetim Sistemi ile tüm laboratuvar süreçlerinizi kağıtsız ve Excel'siz bir şekilde tek sistem üzerinde yürütebilirsiniz. Artık ne başka bir LIMS ne de ELN uygulamasına ihtiyaç duyacaksınız. Karmaşık görünen süreçlerin nasıl akıcı işlediğini görünce siz de şaşıracaksınız!

Robotik Proses Otomasyonu Uygulamaları

​​

Çalışma ortamınızda tekrar eden, sıkıcı ve uzun zaman alan işlerinizi yapan, gece gündüz ve molalarda çalışan ve hiç şikayet etmeyen bir çalışanınız olsun istemez misiniz? Üstelik bunun için maaş da almıyor! Robotik Proses Otomasyonu ile tam da bunu sağlıyoruz. 

İsteğe Özel Yazılım Sistemleri Geliştirme

​​

İhtiyaçlarınızı anlıyor, analiz ediyor ve size özel yazılım sistemleri geliştiriyoruz. Ancak farkımız yüksek sektör tecrübesi kullandığımız teknolojik altyapıyla bunu yüksek kalitede ve ışık hızında yapıyor olmamız!

bottom of page