top of page

LabSheets - GMP Uyumlu Ortamlar için Excel Alternatifi

LabSheets ile laboratuvarınızda Excel ile yürüttüğünüz işleri GMP uyumlu ve verimli bir şekilde yürütebilirsiniz. LabSheets, bilgisayarlarda kontrolsüz şekilde yönetilen Excel dosyaları yerine firma sahanızda bilgi işlem bölümünüzce yönetilen bir veri tabanında çalışmanıza olanak sağlar.

Neler Yapabilirsiniz?

Yeni tablolama dosyaları oluşturarak veya mevcut Excel dosyalarınızı LabSheets ile açarak GMP uyumlu şekilde çalışabilirsiniz. Hangi kullanıcıların, hangi dosyalara nasıl bir erişim sağlayacağını tanımlayacağınız rollerle düzenleyebilirsiniz. Dosyalarınıza hücre bazlı denetim izi takibi (audit trail) özelliği kazandırabilir ve onları firma veri tabanınızda saklayabilirsiniz. 

Çalışma Sayfaları (Worksheets) Düzenleme

Laboratuvarda tuttuğunuz kayıtları LabSheets içerisinde GMP uyumlu bir şekilde tutabilirsiniz. Çalışma sayfalarına erişimi yetkili personele, bu sayfalardan türetilecek kayıtları ise diğer çalışanlara verebilirsiniz.

Formül ve Hesaplamalar

Karmaşık tablolarınızı ve grafiklerinizi LabSheets içerisinde saklayabilirsiniz.

Veri Tabanı Kullanımı

Bilgisayarlardaki kontrolsüz dosyalar yerine, kontrollü ve periyodik yedeklenen veri tabanları kullanabilirsiniz.

GMP Uyumluluk Özellikleri

Yetki ve rol tanımlamalarıyla kayıtlara erişimi esnek şekilde düzenleyebilir, çalışma sisteminize uygun şifre yönetim politikası belirleyebilirsiniz. Ayrıca LabSheets, sistem denetim izine ek olarak tüm dosyalarda hücre bazlı denetim izini otomatik olarak tutar.

bottom of page