top of page
Araştırmacı

Neler Yapıyoruz?

Manage Laboratuvar Yönetimi

Pharmactive İlaç ile beraber çıktığımız bu yolculukta, kalite kontrol laboratuvarında artık ne defter, ne logbook, ne worksheet, ne Excel'e ihtiyaç var. Daha iyiye olan yolculuğumuz sürekli devam ediyor!

managelogo.png

Deva Mikrobiyoloji Laboratuvarları Yönetim Sistemleri

Deva İlaç'ın tüm tesislerinde MICRON Mikrobiyoloji Yönetim Sistemi'nin kurulumlarını, test ve validasyon süreçlerini tamamladık. 

Micron_logo_resized_edited.png

Tam Görevinin Adamı: RPA

Deva MICRON projesinde Word dosyalarında tablolar içerisinde bulunan çok sayıdaki numuneleme noktasını okuyup veri tabanına aktarım koduna dönüştürmek için RPA (Robotik Proses Otomasyonu) kullandık. Manuel olarak haftalar sürecek bir işi saatler içerisinde çözdük.

Protez El

Sanofi İlaç MEMLAB Mikrobiyoloji Yönetim Sistemi Devrede

Sanofi İlaç için özel geliştirdiğimiz MEMLAB Mikrobiyoloji Çevre ve Su Sistemleri izleme yazılımı tüm test ve validasyon dokümanıyla birlikte kullanıma hazır. Tam da çalışma sistemine birebir uygun şekilde, anahtar teslim.

Image by CDC

Manage OCR Sistem Revizyonu

Bu revizyonla artık şablon bağımsız şekilde analiz raporu gibi dokümanlarınızdan doğrudan sonuç tablosu okuyarak veya ekran okuyarak analiz kayıtlarına veri çekebilirsiniz. Özellikle Empower gibi CDS sistemlerinden çok daha rahat ve hızlı şekilde sonuçlarınızı Manage içerisine aktarabilirsiniz.

OCR-Software.jpg

LabCloud Sistemimiz Hazır!

Özellikle daha serbest çalışan Ar-Ge laboratuvarlarını hedeflediğimiz proje, stok ve doküman yönetimi ağırlıklı yönetim ve kayıtlandırma sistemimiz LabCloud hazır!

LabCloud-01_edited_edited.png

Deva İlaç Ar-Ge Hesap Araçları

Deva İlaç Ar-Ge Laboratuvarı için hazırladığımız özel veri değerlendirme araçları EMD Calculator Tool ve Bootstrapped F2 Calculator araçları sayesinde otoritelerin istediği özel hesaplar artık sorun değil. 

Matematik Defter ve Hesap Makinesi

Sanofi İlaç Mikrobiyolojik Trend Analiz Aracı

Mikrobiyolojik analiz sonuçlarının Sanofi LIMS sisteminden alınıp analiz edilerek, görsel değerlendirmelere dönüştürüldüğü ve aksiyonların belirlenip kullanıcılara sunulduğu MB Trend Analysis Tool verilerdeki gizli anlamları çıkaracak.

verilerin analiz
bottom of page