top of page

BİZİ MÜŞTERİLERİMİZE SORUN

Biz en iyilerle çalışırız, en iyiler de bizimle! Geliştirdiğimiz sistem tam ihtiyacınızı karşılayana kadar geliştirme işlemine devam ederiz, size gizli maliyetler çıkarmayız. İlaç sektörü laboratuvar işleyişiyle ilgili geniş bilgi birikimimizle sizi anlarız ve aynı dilden konuşuruz. Karşılıklı bilgi alışverişine çok önem veririz, çünkü bilginin paylaşıldıkça çoğaldığını biliriz.

pharmactivelogo.png

Pharmactive İlaç Kalite Kontrol Laboratuvarı'nda uyguladığımız MANAGE Laboratuvar Yönetim Sistemi ile GMP ortamında tam kağıtsız entegre bir ortam sağladık. 

Analiz yönetiminin yanı sıra, stok yönetimi, verimlilik yönetimi, iş takibi ve raporlama uygulamalarında Manage ile üst düzey otomasyon ve başarı sağladık, birçok yurtiçi ve yurtdışı denetimden başarıyla geçtik!

devalogo_edited.jpg

Firma istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak geliştirdiğimiz MICRON Mikrobiyoloji Laboratuvar Yönetim Sistemi'yle, üç farklı fabrika sahasında mikrobiyoloji kayıtlandırma süreçlerini GMP uyumlu bir ortamda verimli hale getirdik.

Laboratuvar sorumlularıyla birebir sıkı şekilde çalıştık ve tam firma süreçleriyle örtüşen bir sistem kurduk ve anahtar teslim şekilde uygulamaya geçirdik.

Çok yorucu ve kişilere bağlı ilerleyen kayıt girişi ve rapor oluşturma süreçleri artık yazılım ortamında çok hızlı ve verimli şekilde ilerliyor! 

sanofilogo.png

Sanofi İlaç fabrika sahasında kurduğumuz MEMLAB Mikrobiyoloji Laboratuvar Yönetim Sistemi ile kayıtlandırma ve raporlama işlemlerini firma ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda tasarladık ve uygulamaya geçirdik.

Bu süreçte sistem kullanıcılarıyla birebir şekilde çalıştık ve sistem tasarımı tam istenilen hale gelene kadar sınırsız kez revize ettik.

Sonuç: Akıcı, verimli ve hızlı laboratuvar yönetimi!

bottom of page